Specialista veřejných zakázek
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Hledáte stabilní pozici v rostoucí společnosti a máte zkušenosti a hlavně zájem o veřejné zakázky? Máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Hledáme člověka, který se nebojí vést vlastní projekty, stanovit strategie a umí být zodpovědný. Dotahování věcí do konce Vám nesmí být cizí.

Nemusíte být advokát, uvítáme jakoukoliv znalost práva.

Co na Vás čeká:

- komplexní zodpovědnost za vedení veřejných zakázek
- reporting vedení společnosti
- stanovování strategií pro nejvhodnější způsob zadání veřejných zakázek
- práce na jedinečných projektech po celé Praze
- zajištění technického a právního projednání dokumentace včetně smluv v rámci celé společnosti
- upozorňovat příslušná oddělení na případná pochybení

Lokalita centrum
Nástup možný ihned

BENEFITY:
- 5. týden dovolené
- po domluvě možnost home office
- 3 sick days
- stravenky
- benefitový program - kultura, vzdělávání, zdraví - cca 12 000 ročně
- penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
- mobilní telefon
- notebook
- karta Multisport

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání
- dobrá znalost balíčku MS Office
- výborná orientace ve veřejných zakázkách
- výborné komunikační dovednosti, schopnost dotahovat věci do konce, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice Specialista veřejných zakázek
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista veřejných zakázek ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce