Specialista štíhlé výroby (m/ž)
Vimperk

Náplň práce: Analýza pracovní postupů za účelem zefektivnění výroby ve smyslu zmenšení zásob a zrychlení toků. Vedení interních projektů a aktivní účast na koncernových projektech. Mapování a design toku - VSM. Tvorba nových layoutů. Neustálé zlepšování, redukce plýtvání ve výrobě a administrativě pomocí metod štíhlé výroby. Tvorba výrobních standardů. Školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby a vytváření školicích materiálů. Školení toho jak funguje produkční systém Rohde&Schwarz. Správa zlepšovacích návrhů a podpora jejich realizace. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání zkušenosti s nástroji štíhlé výroby znalost NJ nebo AJ slovem i písmem znalost práce s MS Office, SAP zkušenost s CAD systémy výhodou proaktivní tvůrčí přístup schopnost a chuť prosazovat změny Nabízíme: Základní nástupní mzdu 217,94 Kč/hod = průměrný základní měsíční plat 36.613,92 Kč.Základní mzda je bez mzdové složky osobního hodnocení a dalších příplatků dle platné Kolektivní smlouvy.Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu.Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání.Benefity: až 29 dnů pracovního volna, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Rohde & Schwarz
Okres Vimperk
Pracovní pozice Specialista štíhlé výroby (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 7. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Vimperk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista štíhlé výroby (m/ž) ve městě Vimperk? Pošlete svůj životopis firmě Rohde & Schwarz ještě dnes.
Vimperk - nejbližší úřady práce