Specialista kontaktu se zákazníky - Příbram
Příbram

Nabídka:

Požadavky: Na pozici Specialista kontaktu se zákazníky hledáme nové kolegy, kteří se nebojí komunikace. Staňte se součástí našeho týmu a získejte práci ještě dnes.

Proč je fajn pracovat u ATODY?

● NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ

● Odměna za doporučení nového zaměstnance 4 000 Kč

● Nabízíme práci na HPP nebo DPP s možností zkrácených úvazků na 7 nebo 6 hodin

● Pracovní doba je u nás pouze PO-PÁ (dle pracovního úvazku), víkendy a státní svátky budete mít volno

● Jedná se o fyzicky nenáročnou práci

● Řada soutěží o zajímavé ceny

● Občerstvení na pracovišti zdarma

Jaká bude náplň Vaší práce?

● Komunikace s klienty

● Zapisování údajů do PC

Co by měl splňovat ideální uchazeč?

● Jste komunikativní a rád/a se učíte novým věcem?

● Máte příjemný hlasový projev a čeština Vám nedělá problém?

● Umíte pracovat na PC – základní uživatelská znalost?

● Hledáte práci, kde je přátelský kolektiv?

Pokud jste alespoň třikrát odpověděli ANO, tak jste právě Vy ideální uchazeč.

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Příbram
Pracovní pozice Specialista kontaktu se zákazníky - Příbram
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    76 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Příbram - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista kontaktu se zákazníky - Příbram ve městě Příbram? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.