SPECIALISTA EU PROJEKTŮ | 30 hodin/týden

Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Vyhovuje Vám rodinné prostředí malého pracovního kolektivu? Na práci potřebujete klid a rádi využijete možnost práce i ve formě home office?

Máte již zkušnosti se zpracováním projektových žádostí do finančních mechanizmů EU? A to celé i v angličtině?

Pokud odpovídáte ANO, pošlete nám svoje CV a pochlubte se projekty, na kterých jste pracovali!

Náplň práce na pozici Konzultant projektů financovaných z EU:

* Zpracování projektových žádostí s klienty společnosti
* Koordinace přípravy a zpracování interních dotačních projektů
* Technická podpora administrace klientských projektů
* Spolupráce s ministerstvy ČR, s Evropskou komisí, agenturami
* Občasné pracovní cesty nejen v rámci ČR, ale i do zahraničí (cca 1/měsíc)

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 3
Pracovní doba: 9-17:30 ve zkušební době, poté možnost flexibility a home office

BENEFITY:
* Bonusy
* Jazykové vzdělávání (anglické dny)
* Kompletní zaškolení
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost napracovat si hodiny
* Možnost home office

POŽADAVKY:
* VŠ ekonomického směru výhodou
* Prokazatelné zkušenosti v oblasti samostatného zpracování projektových žádostí do finančních mechanizmů EU (min. 3 roky),
* Zkušenosti s řízením inovačních projektů z technických oborů, zkušenosti s procesy dotačních mechanizmů, monitoringem projektů a diseminací a komunikací výsledků výzkumu.
* Plynulá čeština a angličtina - každodenní komunikace se zahraničními partnery,

* Velmi dobrá znalost práce s MS Office
* Týmová spolupráce a otevřená komunikace

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Administrativní pracovník
Pracovní pozice: SPECIALISTA EU PROJEKTŮ | 30 hodin/týden
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SPECIALISTA EU PROJEKTŮ | 30 hodin/týden ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativní pracovník