Specialista elektrických ochran, synchronizace a buzení generátorů

Cheb

Náplň práce:

  • realizace projektů generátorových ochran, synchronizace, buzení a dalších systémů týkajících se silnoproudé části STG po celém světě, převážně po Evropě
  • projektování silnoproudé části ochran, synchronizace a budících systémů v projekčním sw EPLAN
  • výpočet nastavení ochran, parametrizace SW pro generátorové ochrany a fázovače, parametrizace SW pro regulátory napětí
  • provádění FAT a Loop testů rozváděčů
  • úpravy a vedení technické dokumentace a podkladů
  • uvádění do provozu, servis a diagnostika
  • vedení technických jednání týkajících se projektů
  • školení a mentoring kolegů, školení obsluhy dodaných systémů u koncových zákazníků
  • kontrola kabeláže
  • vypracování dokumentace skutečného provedení stavby
  • jednání s dodavateli v průběhu projektování a samotné realizace

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání odborného typu (elektro ideálně zaměření na silnoproud)
  • znalosti principu výroby elektrické energie pomocí synchronních generátorů
  • pokročilá znalost anglického jazyka (dalšího výhodou)
  • znalost projekčního sw EPLAN výhodou
  • ochota cestovat na projekty v případě potřeby, zahraniční výjezdy v délce 1-4 týdny, celkem 2-4 měsíce za rok dle situace na projektech
  • řidičský průkaz skup. B
  • pečlivost, spolehlivost, pracovitost, loajalita
  • ochota zůstat v naší firmě alespoň 5 let

Finanční ohodnocení:

  • dle výše praxe a znalostí v oboru 50 000 - 70 000 Kč
  • diety na služebních cestách dle zákona + 40% kapesné
  • služební vůz v hodnotě cca 10tis/měsíc.(standardně Škoda Octavie poslední generace ve výbavách Sportline či podobné)

Proč pracovat právě u nás? Přesně na to samé jsem se zeptal sám sebe po více než 20 letech v oboru a více než 10 letech vedení naší firmy. Protože si u nás vyděláte více než jinde a ve větší pohodě. :) Zároveň se budete projekt od projektu neustále technicky posouvat dále a při tom procestujete velkou část světa, což, jak sami zjistíte, má nespočet výhod nejen finančních.

Takže pokud jste pracovitý, zodpovědný, loajální a technicky zdatný s touhou cestovat, učit se nové věci a podílet se na růstu a úspěchu naší ryze české firmy, pak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vás přivítáme v některém z našich týmů.

Nabídneme Vám mimo jiné benefity níže:

  • odměna 10tis. čtvrtletně při splnění výkonu na projektech
  • každé dva roky (nepočítá se čas rekvalifikační doložky) +1 den dovolené navíc do maxima +10 dní
  • příspěvek 20tis/rok na dovolenou
  • každých 10 let ve firmě (nepočítá se čas rekvalifikační doložky) jednorázově extra týden dovolené + 100 000 Kč „na dovolenou“
  • vánoční odměna dle ziskovosti firmy v daném roce 0-50 000 Kč ve formě soukromého životního pojištění(spoření)
  • firemní každoroční soutěž - Zaměstnanec roku s finanční a věcnou odměnou
  • po dokončení kontraktu, nebo 1 roku ve firmě bez kontraktu služební vůz i pro soukromé účely
  • firemní neomezený tarif na telefon a internet
  • firemní notebooky a vybavení Apple/Asus dle preference
  • flexibilní pracovní doba s možností částečného home office vždy po domluvě
  • po dosažení 60 let věku a minimálně 20 letech v naší firmě vyplatí firma jako poděkování za dobrou práci a loajalitu jednorázově ekvivalent 250 000 Kč.
  • po dosažení 60 let věku a minimálně 30 letech v naší firmě vyplatí firma jako poděkování za dobrou práci a loajalitu jednorázově ekvivalent 500 000 kč
  • po 2 letech ve firmě (nepočítá se čas rekvalifikační doložky) sleva 20% na FVE dle vlastního výběru z portfolia naší firmy do 30 KWp.
  • po 2 letech ve firmě sleva 15% na veškerý sortiment firmy LOXONE a RECUAIR

Na každé pozici Vás vstřícně a profesionálně zaškolíme do detailní problematiky našich projektů a chodu naší firmy. Poskytneme čas a prostor na zapracování v naší firmě. Zkrátka samá pozitiva a sociální jistoty... :)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Zvláštní prémie
  • Výrobky a služby se slevou

Detaily o pracovním místě:
Firma: VESCONTROL s.r.o.
Lokalita: Cheb
Pracovní pozice: Specialista elektrických ochran, synchronizace a buzení generátorů
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50000-70000 Kč
Nabídka přidána: 25. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Cheb - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista elektrických ochran, synchronizace a buzení generátorů ve městě Cheb? Pošlete svůj životopis firmě VESCONTROL s.r.o. ještě dnes.