Specialista call centra SO slovenčinou
Praha

Sme kolektív mladých ľudí a máme otvorené dvere pre každého, kto chce pracovať. U nás sa naučíš komunikovať a predávať na profesionálnej úrovni. Reprezentanti nášho Call Centra sú zdrojom talentov pre manažérske pozície v spoločnosti, záleží len na tebe ...

Vaša pracovná náplň bude:

* Budeš hovoriť s klientmi, ktorí nás sami oslovili (žiadne volanie "studených kontaktov")

* Informovať zákazníkov o podmienkach predaja alebo výkupe vozidiel

* Dohovárať schôdzky s predajcami, ktorí si obchod prevezmú

Nabídka: Ponúkame Vám:

* Nástupný plat 35 000 KČ (po zaučení až 50 000 Kč)

* Možnosť firemného ubytovania v Prahe

* Kariérny rast

* Práca na HPP na dobu neurčitú

* Motivačné programy, súťaže a teambuildingové akcie

* Zvýhodnené tarify s T-mobile pre seba i celú rodinu

* Zľavy od partnerov našej spoločnosti (kultúra, šport, autoškola a ďalšie)

* Zľavy na nákup firemných produktov a služieb (automobil, poistenie, financovanie vozidla)

Požadavky: * Chuť učiť sa novým veciam

* Chuť pracovať a ovplyvniť výšku svojej výplaty

* Pozícia je vhodná aj pre absolventov a študentov VŠ

Detaily o pracovním místě:
Firma: AAA Auto International a.s.
Okres Praha
Pracovní pozice Specialista call centra SO slovenčinou
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 35000-50000 35000-50000
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista call centra SO slovenčinou ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AAA Auto International a.s. ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce