Specialista BOZP a PO – Středočeský kraj a okolí
Kolín, Kolín

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta zajišťující BOZP a PO hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici SPECIALISTA BOZP a PO – STŘEDOČESKÝ kraj a okolí.

Náplň práce

• zajištění prevence rizik v oblasti BOZP a PO

Požadujeme

• vzdělání technického směru

• odbornou způsobilost v oblasti BOZP dle zák. 309/2006 Sb.

• odbornou způsobilost v oblasti PO dle zák. 133/1985 Sb.

• znalost práce s technickou dokumentací

• znalost práce na PC

• ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

• práci ve stabilní společnosti

• motivující příjem

• zajímavou a perspektivní práci

• možnost osobního rozvoje

• další benefity

• lokalita STŘEDOČESKÝ kraj a okolí

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.