• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    VŠ Bakalářské
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Jazyky:
    Angličtina - Aktivní
    Ruština - Aktivní
  • Nabízená mzda:
    57 000 Kč/měsíc
Specialista automatizace
Praha Odpovědět na inzerát

Kontakt: e-mail: tatyana.demchuk@seznam.cz

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání technického směru (např. mechanické inženýrství, automatika, telemechanika).
- prokazatelný vztah k?tématu automatizace a několikaletá praxe v oboru
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost procesů obrábění kovů
- pečlivost, trpělivost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
- znalost ruštiny a/nebo angličtiny na komunikativní úrovni - je žádoucí
- kreativní myšlení a moderní přístup k navrhování jednotlivých složek a mechanismů

Náplň práce:
- práce na zajímavých projektech v oblasti výroby a automatizace
- vypracování návrhu a řízení specifických automatizačních projektů
- plánování, realizace a analýza procesů testování a automatizace
- zaškolování výrobních pracovníků

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- mzdové ohodnocení odpovídající praxi
- místo výkonu: Praha

Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky

Detaily o pracovním místě:
Firma: AGN Technology s.r.o.
Okres Praha
Pracovní pozice Specialista automatizace
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 57 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 12. 2021
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista automatizace ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AGN Technology s.r.o. ještě dnes.