• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    19 700 - 25 000 Kč/měsíc
Soudní zapisovatelka - opatrovnické oddělení
Praha Odpovědět na inzerát

KONTAKT : Klusáčková Petra Bc., tel.: 221 729 382, e-mail: pklusackova@osoud.phav.justice.cz

pracovní pozice zapisovatel/ka pro opatrovnické oddělení :

Náplň práce:
- přepisování protokolů
- vedení spisové agendy
- zajišťování přípravy a průběhu soudního jednání
- vyhotovování rozhodnutí a vyřizování po rozsudkové agendy a provádění úkonů v rejstřících
- další administrativní činnosti týkající se dané pozice

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- práce na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
- dobrá znalost práce na PC podmínkou (každodenní práce v interním programu a MS Office - Word, Outlook)
- psaní všemi 10ti
- dobrá znalost českého jazyka
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- stravenky v hodnotě 110,- Kč, 25 dnů dovolené, indispoziční volno, vzdělávání v rámci justiční akademie a další benefity, pružnou pracovní dobu, pozice je vhodná i pro absolventy
- Platové zařazení v 7 PT podle dosaženého vzdělání a praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb..
Doplňující informace:
- po zapracování možnost dalšího kariérního růstu, plný i částečný pracovní úvazek
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou

ZMA. VÝHODY : Stravenky, dovolená 25 dní, 6 dní in.volna, vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, zvláštní příplatek, odměny - závislé na výkonu práce.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Okresní soud Praha - východ
Okres Praha
Pracovní pozice Soudní zapisovatelka - opatrovnické oddělení
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 700 - 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 15. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Soudní zapisovatelka - opatrovnické oddělení ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Okresní soud Praha - východ ještě dnes.