Sociální pracovník / pracovnice + Metodik / čka

Praha

Do našeho týmu Centra denních služeb Společnosti DUHA hledáme kolegu/kolegyni: na celý úvazek na pozici Sociální pracovník/pracovnice + Metodik/čka.

Koho hledáme? Zodpovědného člověka, který chce podporovat dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v jejich cestě životem. Samostatného, praktického, empatického člověka. Týmového hráče. Komunikativního, aktivního a flexibilního člověka, který se nebude bát přijímat změny. Psychicky odolného a vyrovnaného člověka. Člověka, který je trestně bezúhonný. Pozice je vhodná pro absolventy.

Pracovní náplň ve zkratce:

Agenda týkající se sociální práce: základní sociální poradenství, jednání se zájemci o službu, vedení příslušné dokumentace, komunikace s úřady, podpora klientů a komunikace s jejich rodinami, blízkými osobami či opatrovníky, případová práce s klienty a spolupráce s návaznými službami, hlášení na registr a další

Metodická práce: tvorba, aktualizace, revize a zavádění metodických postupů v souladu se SQSS, zaškolování asistentů a jejich podpora v oblasti individuálního plánování, podílení se na hodnocení a rozvoji služby a další

Práce v týmu a účast na pravidelných poradách týmů

Asistence u klientů

Přináší podněty na zlepšování kvality služby

Kvalifikační požadavky: VOŠ, VŠ dle § 110 v Zákoně o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

Nabízíme:

Celý pracovní úvazek

Zajímavou a různorodou práci v týmu

6 týdnů dovolené, Stravenky

Odborný růst, vzdělávání

Služební PC a telefon

Mimořádné odměny dle možností organizace

Datum nástupu: červen 2023 nebo dle dohody.

Podmínky k zařazení do výběrového řízení:

Zaslání motivačního dopisu, proč jste si vybrali pozici sociálního pracovníka/metodika u lidí s mentálním znevýhodněním.

Odpovídající strukturovaný životopis.

Vybrané kandidáty zkontaktujeme a pozveme na osobní pohovor.

Společnost DUHA, z.ú. si vyhrazuje právo prodloužit či zrušit výběrové řízení, nevybere-li z přijatých žádostí vhodného kandidáta. Váš životopis zašlete nejpozději do 31. 5. 2024. Vybrané kandidáty zveme na přijímací pohovor průběžně, až do obsazení této pozice.

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Koláčková, manažerka kvality Společnosti DUHA, z.ú.: z. ú. Sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním, email: *********@*****************

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Detaily o pracovním místě:
Firma: Společnost DUHA, z.ú.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Sociální pracovník / pracovnice + Metodik / čka
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sociální pracovník / pracovnice + Metodik / čka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Společnost DUHA, z.ú. ještě dnes.