Směnový mistr - technický dozor
Odolena Voda, Odolena Voda

Ihre Aufgaben

  • Řízení provozu s těžbou a zpracováním kameniva
  • Vedení kolektivu pracovníků
  • Zajištění ND, servisu, výkaznictví, evidence
  • Ihre Qualifikationen

  • SŠ kamenická nebo hornická, VŠB HGF obor Hornictví, Využívání zdrojů stav.nerostných surovin
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost Microsoft Office
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Výhoda: Osvědčení Závodní lomu nebo Technický dozor
  • Wir bieten

    Nabízíme zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, Multisport kartu