Slévárenský dělník od 21.500,-Kč/měsíc, Brno-Komárov

Brno, Brno

Náplň práce

Hledáme pracovníky na práce ve slévárně. Vhodné především pro fyzicky zdatné muže! Podmínkou je dobrý zdravotní stav a fyzická kondice. Dlouhodobá spolupráce. Nástup možný ihned!

Pracovní doba:
12 hodinové směny-práce dle pracovního kalendáře (6:00-18:00; 18:00-6:00) nebo 8 hodinové směny (6:00–14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)-dle pracovního zařazení

- zakládání a barvení jader na lince
- broušení a tryskání odlitků
- vizuální kontrola finálních výrobků

Předpoklady

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost a chuť k práci
- dlouhodobá spolupráce
- praxe vítána, není podmínkou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Work Service
Okres Brno
Odvětví práce Dělník
Pracovní pozice Slévárenský dělník od 21.500,-Kč/měsíc, Brno-Komárov
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Slévárenský dělník od 21.500,-Kč/měsíc, Brno-Komárov ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Work Service ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Dělník