Skvělá práce jako DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Cheb

Cheb, Cheb

Informace
Náplň práce: nakládka a vykládka + skenování balíků . Jedná se o 3 směnný provoz. Práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud máte zájem , neváhejte nám odpovědět a my už Vám se vším poradíme!
Co od vás očekáváme
Požadujeme pracovitost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, spolehlivost, dochvilnost a zodpovědný přístup ke svěřené práci.
Co vám nabízíme
Nabízíme vám důkladné zaškolení, základní hodinová mzda: 111Kč/h, příplatky za práci v noci a o víkendu 10%, variabilní složka mzdy až 15Kč na hodinu ( závislá na docházce) , příplatky za práci přesčas v týdnu 25% a o víkendu 40%. Dále vám nabízíme poskytnutí pracovního oděvu a vybavení. Pokud budete potřebovat, je možnost čerpat týdenních záloh 1000Kč. Plně hrazené stravenky v hodnotě 40Kč a podporu po celou dobu náboru.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
Okres Cheb
Odvětví práce Výroba a průmysl
Pracovní pozice Skvělá práce jako DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Cheb
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 111 Kč - 150 Kč hodina
Nabídka přidána: 10. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skvělá práce jako DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Cheb ve městě Cheb? Pošlete svůj životopis firmě ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Cheb - Výroba a průmysl