• Směnnost
  • Min. požadované vzdělání:
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:

  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:

  • Nabízená mzda:
    30 000 - 35 000
Skladník, pracovník výdejny nářadí
Ralsko

Náplň práce:
- převzetí materiálu od dodavatelů
- příjem a kontrolu materiálu dle dodacích listů
- provádění vstupní kontroly nakupovaného materiálu (viz návodka a skladový řád)
- provádění záznamů o prováděné vstupní kontrole
- uvolňování shodných materiálů, popř. zablokování neshodných materiálu při vstupní kontrole
- označení a uložení materiálu ve skladu
- sledování minimálních zásob ve skladě
- výdej materiálu do výroby
- užívání měřidel pouze v řádném kalibračním stavu - s platnou kalibrací
- spolupráci se skladovou účetní při aktualizaci skladové evidenci - předávání dokumentů o příjmu a výdeji materiálu
-vedení evidence vystavených objednávek
-zabezpečení komunikace o možnostech plnění dodávek s dodavateli
Požadujeme:
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost
- znalost SAP, Helios výhodou
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst
- prohloubení kvalifikace
- plně hrazenou práci přesčas
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměna za přivedení nového kolegy 10.000,-Kč
První kontakt pouze emailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: KV Final Ralsko s.r.o.
Okres Ralsko
Pracovní pozice Skladník, pracovník výdejny nářadí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 - 35 000
Nabídka přidána: 20. 2. 2022
Odpovědět na inzerát    143 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Ralsko - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník, pracovník výdejny nářadí ve městě Ralsko? Pošlete svůj životopis firmě KV Final Ralsko s.r.o. ještě dnes.