• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (stravenkový paušál, čerstvé pečivo ke svačine, další benefity)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC - základní dovednosti PCPráce s PC - textový editor (Word)Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Nabízená mzda:
    25 000 - 30 000 Kč/měsíc
Skladník/ce potravinářské výroby
Příbram

Pozice: skladník/ce potravinářské výroby
Náplň práce: komunikace s dodavateli, obsluha VZV, příjem a kontrola dodaných surovin a jejich zaskladnění, příprava surovin pro výrobu, administrativní činnosti
Požadavky: praxe na VZV výhodou ne podmínkou, základní uživatelské dovednosti na PC (MS Office). flexibilitu, spolehlivost, samostatnost a bezúhonost
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity, čerstvé pečivo ke svačině
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Muzikářová Milena, tel.: 318 403 135, e-mail: p.personalni@pekarnahorovice.cz
První kontakt telefonicky (6:00 - 14:30 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: PAC Hořovice s.r.o. provoz Příbram, Plynárenská č.p. 321, 261 01 Příbram 1

Detaily o pracovním místě:
Firma: PAC Hořovice s.r.o.
Okres Příbram
Pracovní pozice Skladník/ce potravinářské výroby
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 29. 3. 2022
Odpovědět na inzerát    67 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Příbram - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník/ce potravinářské výroby ve městě Příbram? Pošlete svůj životopis firmě PAC Hořovice s.r.o. ještě dnes.