Skladník - 24 000 Kč (lehká práce, malý sklad, 7:00 - 15:30)

Praha - Hostivař, Praha - Hostivař

Nabídka:

Požadavky: Významná obchodní společnost, výhradní zástupce dvou švýcarských výrobců přírodních kosmetických produktů, hledá do svého týmu pracovníka do skladu na dlouhodobou spolupráci. Práce je v čistém prostředí, převážně se jedná o manipulaci s malými lehkými předměty.

Firma se zabývá čistě přírodními produkty, nejsou chemicky upravené.

Pracovní náplň:

- manipulace se zbožím (chystání a balení objednávek)

- obsluha objednávkového sytému

- doplňování produktů

- vykládka kamionů

- zásobování produktů na různé semináře

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání

- dlouhodobou spolupráci

- trestní bezúhonnost

- základní znalost práce na PC

- řidičský průkaz skupiny B

- spolehlivost, zodpovědnost

- zkušenosti s prací ve skladu výhodou

Nabízíme:

- dopravní dostupnost – cca 4 minuty od vlakového nádraží Hostivař

- práce v čistém prostředí

- stravenky v hodnotě 100 Kč

- přátelský kolektiv

- pracovní doba 7:00-15:30

- finanční ohodnocení 25.000 Kč

- nástup možný ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: Axial Personnel Agency, s.r.o.
Okres Praha - Hostivař
Odvětví práce Doprava
Pracovní pozice Skladník - 24 000 Kč (lehká práce, malý sklad, 7:00 - 15:30)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč 25 000 Kč
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník - 24 000 Kč (lehká práce, malý sklad, 7:00 - 15:30) ve městě Praha - Hostivař? Pošlete svůj životopis firmě Axial Personnel Agency, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Hostivař - Doprava