Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Beroun, Postřižín

Náplň práce: práce v chladném prostředí (2-12°C). Požadujeme: nutný dobrý zdravotní stav, výhodou je praxe se skenovacím zařízením, Nabízíme: ubytování a odvoz na pracoviště (od ubytovny), zaměstnavatele může poskytnout ubytování nepeněžním příspěvkem až do výše 3500,-Kč Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín 250 70 Odolena Voda Kontakt: pí. Gurgach, osobní schůzka pouze po telefonické domluvě, telefonická domluva po-st 10:00-12:00

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: SIT logistic s.r.o.
Okres Postřižín
Odvětví práce
Pracovní pozice Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 14 900 Kč - 15 500 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 20. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Vyzkoušejte si flexibilní směny
nebo získejte práci na stálo přes Grason (Praha a okolí)

Začněte vydělávat ještě dnes - stáhněte si aplikaci a vyberte si z nabízených nabídek.

Kontaktovat zaměstnavatele

SIT logistic s.r.o.
SIT logistic s.r.o., Postřižín, Průmyslová /
  • Kontaktní osoba: Anna Gurgach
  • Telefon: 777 790 633
  • E-mail: sitgroup@seznam.cz
Postřižín - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků ve městě Postřižín? Pošlete svůj životopis firmě SIT logistic s.r.o. ještě dnes.