Servisní technik zabezpečovacích systémů- Hradec Králové
Hradec Králové, Hradec Králové

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, dodavatele komplexních služeb v oblasti technologické bezpečnosti, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:

• Výjezdy k zákazníkům v rámci svěřeného regionu

• Montáže a instalace zabezpečovacích systémů

• Servis a opravy elektronických zařízení

• Komunikace se zákazníkem

• Administrativa spojená s vykonanou prací

Požadavky:

• Vzdělání elektrotechnického směru

• Praxe v oblasti technologické bezpečnosti

• Platná vyhláška č. 50/1978 - § 6.

• Revizní zkoušky - VÝHODOU

• ŘP skupiny B

• Znalost AJ na úrovni čtení manuálů

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Práci ve stabilní společnosti

• Vzdělávací kurzy zaškolení a školení

• Provize za zprostředkování nových zakázek

• Služební telefon, notebook a automobil

• Dovolenou navíc

• Firemní akce a spousta firemních benefitů

• Lokalita pracoviště: Hradec Králové

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.