Zpět na vyhledávání práce    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Servisní technik | elektrotechnika | mezinárodní cestování

Praha, Praha

Jsi technicky zaměřený a nevadí ti cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby a poznáš technologii SMT?

Pro mezinárodní společnost, která působí globálně a dodává technická řešení do průmyslových závodů, hledáme akčního kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK!

Náplň práce:

- servisní a aplikační podpora strojů (optika, rentgen)

- instalace strojů u zákazníků (tuzemsko i zahraničí)

- školení obsluhy

- podpora vývojového oddělení

Nabídka: Benefity:

- nadstandardní finanční ohodnocení + diety

- služební vůz i k soukromým účelům

- mobil, notebook

- zázemí stabilní společnosti

- školení

- služební cesty v zahraničí

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Požadavky: - SŠ/VŠ technického směru

- vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

- znalost technologie povrchové montáže (SMT) PODMÍNKOU

- pracovní zkušenost z elektrotechnické výroby výhodou

- PLYNULÁ angličtina - mezinárodní společnost, zahraniční cesty

- ochota cestovat (region EMEA)

- samostatnost, zodpovědnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Technologies
Okres Praha
Odvětví práce
Pracovní pozice Servisní technik | elektrotechnika | mezinárodní cestování
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2020