SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRONIK
Dukovany

Bavilo by vás servisovat a diagnostikovat elektronické systémy? Potřebujeme vzdělání v oboru elektro a vyhl. 50/78 Sb. min. §5 nebo vzdělání umožňující vyhlášku získat. Znalosti z oblasti elektroniky a počítačové techniky velkou výhodou. Vhodné také pro absolventy.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Servisovat elektronické systémy (analýza poruchy, oprava, vyzkoušení a uvedení do provozu)
  • Diagnostikovat a nastavovat měřicí systémy pomocí servisních SW
  • Provádět nové instalace a nasazovat do provozu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Nástupní plat 25 – 31.000 Kč hrubého (dle zkušeností)
  • Odměny, příplatky, prémie
  • Dovolenou navíc + sick days
  • Práci jen na ranní
  • Zázemí menší firmy s neformální atmosférou
  • Fajn kolegy, kteří Vám se vším pomohou
  • Penzijko, stravování za pusu, odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Dukovany