SERVISNÍ TECHNIK CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ (30-55.000 Kč)
celá ČR, celá ČR

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte praxi s obráběcími stroji? Chcete v rámci práce cestovat po regionu? Tak nám ihned zašlete životopis a staňte se SERVISNÍM TECHNIKEM CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Servisní výjezdy v daném regionu
  • Instalace CNC obráběcích strojů
  • Mechanické a elektronické opravy CNC
  • Odlaďování technologie
  • Školení obsluhy

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi v obsluze a servisu CNC
  • Řidičský průkaz skup. B - aktivního řidiče
  • Ochotu cestovat v rámci daného regionu (ČR)
  • Znalost systému FANUC, Heidenhain nebo Siemens výhodou
  • Vyhláška 50/1978 výhodou

CO NABÍZÍME?

  • Osobní ohodnocení a bonusový systém
  • Odborné zaučení
  • Přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební vůz, telefon a tablet
  • Práce v regionech: střední Čechy, jižní Čechy, západní Čechy, severní Čechy a Morava