Servisní technik - automechanik

Brno-město, Brno

Kontakt e-mailem
Požadavky: Znalosti elektro a hydrauliky výhodou
Pracovní náplň: oprava a sevis aut
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Detaily o pracovním místě:
Firma: TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Servisní technik - automechanik
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 9. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Cizince

Kontaktovat zaměstnavatele

TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o.
TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o.-provozovna Slaměníkova, Slaměníkova 1008/23b, Maloměřice, 614 00 Brno 14
  • Kontaktní osoba: Viktorie Heryč
  • Telefon:
  • E-mail: heryc@tomasnovotny.eu
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik - automechanik ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Výroba a provoz
Brno - nejbližší úřady práce