Seřizovač strojů, strojní údržba

Tachov, Bor

Místo výkonu práce: Nová Hospoda 16, 348 02 Bor
Náplň práce: řešení úkolů, souvisejících s chodem výrobních linek a zařízení s ní souvisejících. Výměny nástrojů, seřízení, kontrola chodu strojů v průběhu výroby, drobné opravy, autonomní údržba.
Zaměstnanecké výhody - autobusové spojení zdarma, podnikové stravování, 25 dní dovolené, 13. mzda.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.
Okres Bor
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Seřizovač strojů, strojní údržba
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 200 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jízdní výhody
Autobusové spojení zdarma
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač strojů, strojní údržba ve městě Bor? Pošlete svůj životopis firmě IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Bor - Výroba a provoz