SEŘIZOVAČ/KA | 2 SMĚNY
Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou

POPIS POZICE:
Hledáme šikovného, spolehlivého a pracovitého člověka, který se už někdy pohyboval ve výrobní firmě. Jsme malá, rodinná firma sídlící na Vysočině a aktuálně obsazujeme pozici SEŘIZOVAČE.

Budeš připravovat, nastavovat a seřizovat balící stroje dle požadavků výroby, instalovat materiály do strojů a starat se o hladký chod zařízení. Tím je myšlena údržba, běžné opravy, čištění a sanitace stroje.

Nejsme automotive ani těžké strojírenství. Ale potřebujeme někoho, kdo se nebojí práce, dokáže čelit problémům a řešit je. Nabízíme Ti stabilitu, perspektivní obor a práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední).

BENEFITY:
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Firemní akce

POŽADAVKY:
- SOU/SŠ
- Spolehlivost, samostatnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Žďár nad Sázavou
Pracovní pozice SEŘIZOVAČ/KA | 2 SMĚNY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 34 000 Kč - 34 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    98 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Žďár nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SEŘIZOVAČ/KA | 2 SMĚNY ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Žďár nad Sázavou - nejbližší úřady práce