Seřizovač/operátor výrobní linky - náborový bonus 20.000,- Kč
Hradec Králové, Hradec Králové

Vaším úkolem bude:

nastavit a seřídit výrobní zařízení při nájezdu na jiný typ produktu

doplňovat výrobní materiál

kontrolovat výrobní proces

Práce na 3 linkách.

Nabídka: Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity:

5 týdnů řádné dovolené

Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma dotuje.

Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru. Funguje to tak, že vám na kartu dáme pravidelně určitý obnos, který utratíte podle svého uvážení.

Parkoviště, kolárna, zastávka MHD – pokud budete jezdit do práce autem, připravili jsme pro vás firemní parkoviště. Pro cyklisty máme vlastní uzavřenou kolárnu, zastávku MHD máme přímo před firmou.

Stravenky - 90,- Kč stravenky při nočních a víkendových směnách.

Roční bonus - až 18 000,- Kč při splnění výsledků celé divize.

Příspěvek 1 500,- Kč na dětskou rekreaci.

Jednorázová odměna 250,- Kč za každou odpracovanou sobotu, neděli nebo svátek.

+50% průměrné hodinové mzdy za práci v SO+NE

Náborový bonus 20.000,- Kč

Požadavky: Chceme Vás do týmu, jestliže:

jste pracovitý a manuálně zručný parťák.

jste vyučen v technickém oboru – ideálně výuční list strojního zaměření.

Máte zkušenosti na obdobné pozici se seřizováním strojů.

nevadí Vám práce na 12ti hodinové směny od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00. Počet odpracovaných směn je 3-4 za týden (dle turnusu).

V případě zájmu prosím pošlete životopis k bližšímu seznámení.
Poznámka: Kolik si vydělám?
Nástupní mzda se pohybuje cca od 24.000,- Kč hrubého měsíčně dle odpracovaných hodin. Po zapracování může Vaše mzda dosahovat až 40.000,- Kč hrubého měsíčně (po zapracování a s přesčasy). Zaměstnanci mají možnost zaučit se na jednotlivých pozicích / pracovištích, a tím si zvýšit svoji základní mzdu (za každé zaškolení na každou další pozici je zaměstnanci zvýšena základní hodinová mzda).