SEŘIZOVAČ - i absolvent, až 36 000 Kč!
Jihomoravský kraj, Kuřim

POPIS POZICE:
Jsi manuálně zručný? Bavila by tě práce seřizovače? Hledáme zkušené seřizovače, ale i zájemce, kteří nemají dostatek zkušeností a jsou ochotní se vše naučit!

Náplň práce je následující:
- obsluha výrobních zařízení
- opravy zařízení
- údržba zařízení
- kontrola výrobků

Lokalita: KUŘIM - cca 20 minut od Brna!

BENEFITY:
- mzda dle praxe
- příspěvek na dopravu až 2500 Kč
- závodní stravování
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

POŽADAVKY:
- ochota pracovat v nepřetržitém provoze
- vzdělání nebo praxe technického směru výhodou, ale ne podmínkou
- samostatnost, zodpovědnost a manuální zručnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Kuřim
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice SEŘIZOVAČ - i absolvent, až 36 000 Kč!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 000 Kč - 36 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 28. 7. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Kuřim - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SEŘIZOVAČ - i absolvent, až 36 000 Kč! ve městě Kuřim? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kuřim - Operátor výroby
Kuřim - nejbližší úřady práce