Seřizovač CNC strojů

Bystřice nad Pernštejnem

Náplň práce:

– seřizování a obsluha CNC strojů
– přesná výroba dílů dle výrobní dokumentace
– pravidelná údržba strojů
– odpovědnost za vykonanou práci

Požadujeme:

– máte technické vzdělání SŠ/SOU (nejlépe se strojírenským zaměřením)
– jste manuálně zručný, pečlivý a samostatný
– výhodou pro Vás je praxe na CNC strojích nebo v oblasti soustružení
– jste ochotný pracovat v třísměnném provozu
– nabízíme náborový příspěvek

Nabízíme:

- podpora vzdělávání a odborného rozvoje formou placených jazykových kurzů, stipendijní programy pro studenty SOŠ
- 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy, měsíční bonus za splnění docházky, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění
- 5 týdnů placené dovolené, další placené volno nad rámec Zákoníku práce při narození dítěte a na vlastní svatbu
- kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Kód: VD_WW_1271

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Bystřice nad Pernštejnem
Pracovní pozice: Seřizovač CNC strojů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 3. 2023
Odpovědět na inzerát    58 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Bystřice nad Pernštejnem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač CNC strojů ve městě Bystřice nad Pernštejnem? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.