SENIOR ÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA | AŽ 60 000 Kč
Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec

POPIS POZICE:
Výrobní společnost v Jindřichově Hradci potřebuje ÚDRŽBÁŘE SENIORA, EXPERTA NA ÚDRŽBU! Máte bohaté zkušenosti s údržbou strojů a zařízení? Výborně! Čeká vás kratší pracovní doba a mzda 50 000 Kč a více!

Náplň práce:
- Oprava strojů ve výrobě
- Preventivní údržba
- Práce s dokumentací
- Komunikace s ostatními odděleními

BENEFITY:
- Kratší pracovní doba - 7,5 hodiny
- Finanční prémie
- Dotované stravování
- Firemní vzdělávání

POŽADAVKY:
- Alespoň SOU vzdělání technického směru
- Zkušenosti v údržbě PODMÍNKOU, alespoň 5 let
- Vyháška č. 50/1978 Sb., §5
- Znalost automatizace výhodou
- Ochota držet pohotovost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jindřichův Hradec
Pracovní pozice SENIOR ÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA | AŽ 60 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    301 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jindřichův Hradec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SENIOR ÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA | AŽ 60 000 Kč ve městě Jindřichův Hradec? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.