Senior specialista provozu

Hnojník

Co Vás čeká:

  • Vydávání faktur a příprava podkladů pro fakturaci.
  • Denní příprava úkolů / plánů.
  • Stálá kontrola – HMMC line status / CC stock status.
  • Příprava reportů (v případě zastavení linky / nehod / zranění).
  • Provádění inventur (měsíčních / ročních / mimořádných).
  • Příprava cenových nabídek zákazníkům.
  • Denní komunikace v AJ.

Odborné znalosti / schopnosti:

  • Znalost logistiky – plánování, SCM…
  • Znalost pracovních činností podřízených zaměstnanců.
  • Základní znalost BOZP a PO + pravidla pro přepravu.
  • Schopnost vyjednávat se zákazníkem.
  • Charakterové vlastnosti: zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, silné komunikační schopnosti.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení 30 000 až 35 000 Kč
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na volný čas
  • stravenkový paušál
  • firemní akce

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu ********@***********.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - jiné - I6
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

    Výborná

  • Angličtina
    (aktivní)

    slovem i písmem - B2

Benefity

  • Pružná pracovní doba - po zkušební době
  • Bonusy a prémie - 1000 - 5000 Kč
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volný čas
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Pactra International (Czech) s.r.o.
Lokalita: Hnojník
Pracovní pozice: Senior specialista provozu
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30000-35000 Kč
Nabídka přidána: 20. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    58 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hnojník - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior specialista provozu ve městě Hnojník? Pošlete svůj životopis firmě Pactra International (Czech) s.r.o. ještě dnes.