Senior Konstruktér - Konstruktér jednoúčelových strojů
Úvaly, Úvaly

Náplň práce

  • vypracování řešení automatizace pomocí 3D CAD (Solid Works): návrh kompletního stroje či výrobní linky dle požadavku zákazníka
  • tvorba koncepce celkového uspořádání zařízení a vytváření procesů
  • vytváření dokumentace a vypracování detailů
  • práce na komplexním projektu
  • jednání s klienty a podpora prodeje
  • místo výkonu práce Praha – Východ
Váš profil
  • vzdělání technického směru
  • předchozí praxe ve vývoji jednoúčelových strojů
  • znalost automatizační techniky, řídící a regulační techniky
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • znalost programu Solid Works, analytické a tvořivé myšlení
Naše nabídka
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zajímavou práci v moderním pracovním prostředí české pobočky
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Pokud vás pozice zaujala, zašlete mi prosím váš životopis. Na uvedených kontaktních údajích ráda sdělím více informací k dané pozici.

Budu se těšit na Vaše reakce.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity