ŠéfKuchař/ka na HPP - Mezná/ Hřensko

Hledáme ŠéfKuchaře, ŠéfKuchařku nejlépe na HPP s dlouholetou praxí. Jsme česká společnost a provozujeme několik hotelů v Národním Parku České Švýcarsko. Máme tyto resorty: U Fořta, Garden a Zámeček. Rádi vám u nás zajistíme ubytování, přispějeme na dopravu a na stravu. Zajistíme vám u nás pohodlí a budeme si vás hýčkat, abyste se u nás cítili jako doma.

Potřebujeme:

  • vyučení v oboru a zkušenosti
  • znalosti HACCP a hygienických norem
  • schopnost vést tým lidí v kuchyni
  • střízlivou pozitivní osobnost plnou energie

Náplň práce:

  • moderní i klasická gastronomie
  • tvorba jídelního lístku, speciálních nabídek a denního menu
  • vedení a motivování lidí v kuchyni, kontrola docházky a plánování směn
  • objednávky zboží/ surovin
  • kontrola a dodržování BOZP, HACCP

Rádi vám nabídneme:

  • odpovídající odměnu od 35.000 a výše
  • příspěvek na dopravu, ubytování a stravu
  • zázemí stabilní české společnosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: J plus S s.r.o.
Okres
Odvětví práce Kuchař
Pracovní pozice ŠéfKuchař/ka na HPP - Mezná/ Hřensko
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000-55 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!