Samostatný provozní technik/čka - mzda až 25tis. Kč měsíčně
Teplice, Teplice

Informace
Náplň práce:

Přijmeme muže i ženy na pozici Samostatný provozní technik:

• Celková správa a údržba nemovitosti

• Znalost drobných prací ve stavebnictví, zámečnictví a elektrotechnice

• Práce ve výškách

• Kontrola technologií

• Drobná administrativní činnost

• Občasná údržba zeleně
Co od vás očekáváme
• Platné osvědčení Vyhl.50/78sb.,minimálně §6

• Chuť pracovat

• Trestní bezúhonnost

• Řidičský průkaz skupiny B

• Samostatnost

• Manuální zručnost
Co vám nabízíme
• Nástupní mzda až 25.000,-Kč

• Zvýhodněné volání O2

• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti

• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

• Možnost profesního růstu

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.