Sales Director FMCG
Praha

Náplň práce

• budování a řízení obchodního oddělení
• strategické řízení obchodu v CZ a metodické v SR (nastavování obchodních cílů a
budgetů)
• plán prodeje a jeho plnění ve všech distribučních kanálech
• dodržování cenové politiky a kalkulace cenových nabídek
• pravidelné reporty obchodních výsledků GŘ
• realizace optimalizace procesů obchodního oddělení a spolupráce na optimalizaci
procesů uvnitř společnosti
• rozvíjení vztahů se stávajícími klienty a zajištění obchodní činnosti pro vyhledání nových zákazníků
• analýza trhu a spolupráce na přípravě marketingových kampaní
• návrh obchodních cílů, motivace, hodnocení pracovníků svého oddělení a soustavná
péče o jejich rozvoj

Váš profil
• obchodně zaměřená osobnost s prokazatelnou  obchodní praxí a řízením týmu - min. 5 let
• strategické myšlení orientované na zvyšování výkonu, udržování konkurenční výhody
• výborná orientace v datech a s tím související velmi dobrá znalost MS Excel
• výhodou je pokročilá znalost AJ
• zkušenost s prací v roli mezinárodního prodeje, znalost obchodních technik
• proaktivita, tah na branku, cit pro rozvoj týmu, zdatný komunikátor a vyjednavač

Naše nabídka

• nabízíme pozici člena TOP managementu

• zázemí a perspektivu ve stabilní a dynamické české společnosti

• skvělý a kooperativní kolektiv

• další kariérní a osobnostní rozvoj

• služební automobil i pro soukromé účely

• dobré finanční ohodnocení

• bohatý benefitní program: jazykové kurzy, Soft skills semináře, příspěvky na stravování

• nástup dle dohody

• lokalita pracoviště: Praha

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Praha
Odvětví práce Prodej a obchod
Pracovní pozice Sales Director FMCG
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sales Director FMCG ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce