• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    VŠ Bakalářské
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    30 000 Kč/měsíc
Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací
Kladno

Požadujeme:
Manažerské, organizační a koordinační schopnosti.
Logické a strategické uvažování.
Předchozí pracovní zkušenosti ve společnostech kovové výroby - výhodou.
Anglický jazyk - středně pokročilý - výhodou.
Ruský jazyk na úrovni rodného mluvčího - výhodou.

Náplň práce:
Vypracování strategií, tvorba reportů.
Výběr, vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků.
Řízení realizace politik a jejich zavedení do praxe.

Nabízíme:
Školení a možnost růstu na pracovišti.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 10:00 - 16:00 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ACROSSCZECH s.r.o.
Okres Kladno
Pracovní pozice Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě ACROSSCZECH s.r.o. ještě dnes.
Kladno - nejbližší úřady práce