ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL
Písek

CIZ
Požadavky:
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - minimálně skupina B, trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
-Mezinárodní přeprava po celé EU, přeprava zboží, nepravidelná pracovní doba občas i víkendy, odjezd z centrály okolo 6:00 hod.
ŘP C, E a profesní průkaz zajistíme.
První kontakt: pí. Irina Paramonova tel. 775 216 216 (pouze úterý a čtvrtek 10:00 - 12:00) nebo email: irina.paramonova@email.cz - nechodit osobně na uvedenou adresu.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Arrive Logistic s.r.o.
Okres Písek
Odvětví práce
Pracovní pozice ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 500 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 23. 5. 2020
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:

Kontaktovat zaměstnavatele

Arrive Logistic s.r.o.
Arrive Logistic s.r.o., Písek, Topělecká /
  • Kontaktní osoba: Irina Paramonova
  • Telefon: 775 216 216
  • E-mail: irina.paramonova@email.cz
Písek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL ve městě Písek? Pošlete svůj životopis firmě Arrive Logistic s.r.o. ještě dnes.
Podívejte se i na další nabídky práce:
Písek - nejbližší úřady práce