• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Dohoda o pracovní činnosti
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (káva zdarma, pitný režim na pracovišti, příspěvek na stravování)

  • Požadovaná dovednost:
    Jiné (praxe ve skladu na VZV 1,5t nosnosti - skupiny W1)
  • Nabízená mzda:
    20 000 Kč/měsíc
ŘIDIČ VZV, SKLADNÍK / ŘIDIČKA VZV, SKLADNICE (sezónní výpomoc)
Teplice nad Metují

DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI na dobu určitou, třísměnný provoz.

Náplň práce: nakládka, vykládka zboží; přejímka EUR palet + obalů; zajištění manipulace palet ve skladu a areálu pomocí manipulační techniky a skeneru; odvoz a zaskladnění zboží od výrobní linky na sklad; kontrola technického stavu používané techniky; pomoc při inventurách.

Požadavky: praxe ve skladu na VZV 1,5t nosnosti - skupiny W1; praxe s nakládáním kamionů a zakládání palet do skladu je výhoda; ochota pracovat ve směnném provozu od pondělí do pátku (3směnný provoz), v sezóně včetně víkendů (výjimečně); samostatnost, spolehlivost, pracovitost, flexibilita.

Zaměstnavatel nabízí: prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích; zaměstnanecké výhody - káva zdarma, pitný režim na pracovišti, příspěvek na stravování.

V případě zájmu o pozici se, prosím, obraťte na Dolores Veverovou a zašlete jí svůj aktuální životopis na e-mail: Dolores.Veverova@cchellenic.com

Detaily o pracovním místě:
Firma: Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.
Okres Teplice nad Metují
Pracovní pozice ŘIDIČ VZV, SKLADNÍK / ŘIDIČKA VZV, SKLADNICE (sezónní výpomoc)
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 19. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Teplice nad Metují - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ VZV, SKLADNÍK / ŘIDIČKA VZV, SKLADNICE (sezónní výpomoc) ve městě Teplice nad Metují? Pošlete svůj životopis firmě Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o. ještě dnes.