ŘIDIČ VZV | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč

Plzeňský kraj

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti s VZV? Chcete pracovat na 2 směny? Ozvěte se nám!

Hledáme ŘIDIČE VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ do Boru u Tachova.

Náplň práce:
- vykládání, nakládání, zaskladňování výrobků a jejich kontrola
- zásobování výrobní linky
- vychystávání materiálu
- dodržování FIFO metody
- práce s IT systémem a skenerem
- údržba manipulační techniky
- kontrola identifikačních štítků

BENEFITY:
- adaptační bonus až 20 000 Kč
- bonus za osobní ohodnocení 0-20% ze mzdy/měs.
- bonus za týmovou spolupráci 0-17% ze mzdy/měs.
- bonus za přítomnost 0-2446 Kč/měs.
- příplatek za odpolední směnu 7,5 Kč/hod.
- letní/zimní bonus až 50% mzdy
- bonus za loajalitu
- plně dotované stravování ve firemní restauraci
- 25 dní dovolená
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na dopravu
- možnost záloh
- možnost ubytování

POŽADAVKY:
- spolehlivost
- zkušenosti s VZV
- platný průkaz výhodou
- ochota pracovat na směny

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Plzeňský kraj
Odvětví práce: Řidič vysokozdvižného vozíku
Pracovní pozice: ŘIDIČ VZV | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 250 Kč - 43 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeňský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ VZV | BOR | ADAPTAČNÍ BONUS AŽ 20 000 Kč ve městě Plzeňský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeňský kraj - Řidič vysokozdvižného vozíku