Řidič MKD / , Plachta - Frigo - WAB / Pracovní režimy : Po - Pa /14 - víkend / Turnusy
Praha

Náplň práce

Řidič MKD, Přijmeme řidiče MKD ( Plachta , Frigo ) Dvouposádky na dotaz.
Zákl. mzda 950,- € / zákl. mzda 23.500,- Kč / + Fixní dieta 50,- € v každém státě včetně ČR
Mesíční vydělek dle pracovního režimu:
Volne víkendy ( ježdění Po - Pa ) 45 - 50.000,- Kc,
Ježdění 14 dní / víkend volný 50-55.000,- kc,
Dlouhodobý turnus 55-65.000,- Kc
Další možnosti pracovních režimu .
Dále přijmeme řidiče na soupravy WAB na pravidelnou linku, každodenní pauza v Praze / vhodné pro řidiče Praha a okolí.
Dodržujeme nařízení 561/2006

Benefity

Nabízíme moderní vozový park do 3 let staří, Tahače Euro 6 :( MAN TGX, Mercedes Megaspace ), návěsy ( Plachty + Friga ) + na dotaz soupravy WAB-linková vozidla. Kvalitní technické zázemí ( čerpací stanice, servis, mycí linka,). Kvalitní pracovní oblečení. V případě nedostatku zkušeností zácvik se zkušenými lektory

Předpoklady

praxe min 1 rok MKD
spolehlivost,
flexibilitu,
přijemné vystupování
platné řidičské oprávnění
digitální tachografová karta
kvalifikačná karta vodiča ( SK řidič )
profesní průkaz ( CZ řidič )
ADR průkaz výhodou ( není podmínkou )

Nabízená mzda

Zákl. mzda 950,- € / zákl. mzda 23.500,- Kč / + Fixní dieta 50,- € v každém státě včetně ČR ... Mesíční vádělek dle pracovního režimu: Volne víkendy ( ježdění Po - Pa ) 45 - 50.000,- Kc, Ježdění 14 dní / víkend volný 50-55.000,- kc, Dlouhodobý turnus 55-65.000,- Kc Další možnosti pracovních režimu .

Informace o náboru

Žádost a životopis posílejte na adresu společnosti: tomas.pressler@quehenberger.com
Kontaktovat budeme uchazeče, kteří splňují stanovené podmínky.
Dále nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
+420 / 732 116 245, +420 / 235 097 575

Detaily o pracovním místě:
Firma: Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Řidič kamionu
Pracovní pozice Řidič MKD / , Plachta - Frigo - WAB / Pracovní režimy : Po - Pa /14 - víkend / Turnusy
Směnnost práce plný úvazek
Nabízená mzda: Zákl. mzda 950,- € / zákl. mzda 23.500,- Kč / + Fixní dieta 50,- € v každém státě včetně ČR ... Me
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič MKD / , Plachta - Frigo - WAB / Pracovní režimy : Po - Pa /14 - víkend / Turnusy ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Řidič kamionu
Praha - nejbližší úřady práce