Řidič doprovodu BF3

Nezvěstice

APB Plzeň a.s.

Staňte se součástí stabilní a silné soukromé společnosti APB - PLZEŇ a.s. Patříme mezi přední dodavatele zemních prací, demolic, nadrozměrné dopravy, jeřábových prací a dalších služeb. APB-PLZEŇ a.s je ryze česká společnost, která si zakládá na vysoké odbornosti. Proto hledáme kvalifikované a zodpovědné zaměstnance, kterým nabízíme dobré a pravidelně vyplácené výdělky. Jako zaměstnanec oceníte také práci s moderními technologiemi, kvalitními stroji a nadstandardně vybavené zázemí.

Proč pracovat u nás?

Firma s tradicí od roku 1991.

Naši zaměstnanci se stávají odborníky ve svém oboru. Od začátku spolupráce s novými kolegy klademe velký důraz na jejich důkladné zaškolování, vzdělávání a jejich další profesní rozvoj v naší firmě.

Nabízíme pozice:

řidičský průkaz: B - aktivní řidič

nástupní termín: dle domluvy

Náplň práce: zajišťuje doprovod k nadměrným nákladům a autojeřábům koordinuje průjezd zadanou trasou

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, výborná znalost NJ, složení zkoušek pro vozidla BF 3 v německém jazyce, ochotu pracovat v rámci celé EU

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Němčina
    (aktivní)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jazykové kurzy
  • Zvláštní prémie
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: APB - PLZEŇ a.s.
Lokalita: Nezvěstice
Pracovní pozice: Řidič doprovodu BF3
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nezvěstice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič doprovodu BF3 ve městě Nezvěstice? Pošlete svůj životopis firmě APB - PLZEŇ a.s. ještě dnes.