Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
Myslibořice

Požadavky:
Komunikativnost, pečlivost, ochotu, trpělivost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost.
Náplň práce: přímá práce s klienty pobytové sociální služby - seniory, dokumentace poskytovaných služeb

Zaměstnanecké výhody: Hlavní pracovní poměr, zázemí velké organizace, smysluplná práce, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, příspěvky na obědy a penzijní připojištění, zvýhodněný firemní mobilní tarif

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích
Okres Myslibořice
Odvětví práce
Pracovní pozice VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 380 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 3. 2019
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích
Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích, Myslibořice, /
  • Kontaktní osoba: Jiřina Foltýnová
  • Telefon: 568 834 943 Po-Pá od 7,00 do 15,00 hod.
  • E-mail: zdravotnik@domovmysliborice.cz
Myslibořice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA ve městě Myslibořice? Pošlete svůj životopis firmě Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích ještě dnes.