• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda:
    29 500 Kč/měsíc
REFERENT / REFERENTKA SPRÁVY NEMOVITOSTÍ
Jičín

S následnou možností doby neurčité.

Požadujeme:
ovzdělání střední škola tech. zaměření
oŘP sk. B
oznalost práce na PC (Microsoft Office - Word, Excel, Outlook)
osamostatnost, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
oorganizační schopnosti
oschopnost týmové spolupráce
Náplň práce:
oNa přidělených cestmistrovstvích zajišťuje správu a údržbu budov a areálů v majetku (nebo pronájmu) společnosti. Organizuje a zodpovídá za pravidelné provádění všech předepsaných revizí v nemovitostech a za odstraňování zjištěných závad z těchto revizí.
oProvádí kontrolu stavu budov užívaných k zajištění provozu společnosti.
oPřipravuje podklady a podněty pro opravy, případně rekonstrukce.
oProvádí kontrolu hospodaření jednotlivých pracovišť s energiemi, navrhuje opatření k odstranění nedostatků a závad.
oVede technickou dokumentaci nemovitostí.
oSjednává běžné kontakty s dodavateli, připravuje podklady pro sepsání dodavatelských smluv a objednávek, zajišťuje kontrolu jejich plnění. Uplatňuje reklamace na závady a penalizace.
oKontroluje a spravuje zabezpečovací zařízení ve své působnosti.
oZajišťuje dodržování předpisů o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a požární ochraně na jím svěřeném úseku.
oZpracovává podklady pro výběrová řízení na jednotlivé akce
Více naleznete na www.uskhk.eu -> kariéra. Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu.
Do předmětu uveďte: "referent SN". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru..

Výhody:
oDobré zázemí stabilní společnosti
o5 týdnů dovolené
ostravenky v hodnotě 120,- Kč
oNotebook, mobilní telefon i pro osobní použití
oPrůměrná roční mzda 465 tis. Kč ,- Kč včetně odměn
oPříspěvek na "penzijní připojištění nebo spoření" ve výši 1 500,- Kč / měsíc

Detaily o pracovním místě:
Firma: ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
Okres Jičín
Pracovní pozice REFERENT / REFERENTKA SPRÁVY NEMOVITOSTÍ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 500 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 3. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    156 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici REFERENT / REFERENTKA SPRÁVY NEMOVITOSTÍ ve městě Jičín? Pošlete svůj životopis firmě ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. ještě dnes.