Referent/ka do nákupního oddělení
Modletice

Pro úspěšnou a stále se rozvíjející obchodní společnost se sídlem v Čestlicích na Praze - východ, která se zabývá prodejem domácích potřeb, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Referent/ka nákupního oddělení.

Náplň práce:

Zadávání objednávek do interního systému

Kontrola průběhu realizace objednávek

Komunikace s dodavatelem

Interní komunikace napříč celou společností

Úzká spolupráce s odd. logistiky

Nabídka: Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Podporu a zaškolení

Práci v příjemném kolektivu

5 týdnů dovolené

Motivující finanční podmínky odpovídající odvedené práci

Možnost dalšího vzdělání v oboru a profesního růstu

Moderně vybavené pracoviště

Firemní benefity samozřejmostí

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo obchodního zaměření výhodou

Znalost AJ

Zkušenosti s nákupem materiálu jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Znalost počítačových programů (Microsoft Word, Excel, Outlook)

Praxe s vytvářením kontingenčních tabulek v Excelu

Samostatné uvažování, obchodní myšlení

Pečlivost, schopnost systematické a samostatné práce
Poznámka: Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií). Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: MaxiJOB
Okres Modletice
Pracovní pozice Referent/ka do nákupního oddělení
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 30. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    79 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Modletice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent/ka do nákupního oddělení ve městě Modletice? Pošlete svůj životopis firmě MaxiJOB ještě dnes.