RECRUITMENT CONSULTANT | DENNÍ VYUŽITÍ AJ | 2 DNY HO
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Máš krátké zkušenosti z HR a chceš denně využívat angličtinu?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici RECRUITMENT CONSULTANT, divize Business Shared Services.
** Připoj se k nám a pracuj pro #1 na trhu!**

Co u nás práce konzultanta znamená:
- pohovorovat zajímavé kandidáty na trhu práce a doporučovat je k našim klientům
- poskytovat poradenství jak svým klientům, tak svým kandidátům
- fungovat týmově se společným cílem - být úspěšní!
- přistupovat k práci aktivně a pozitivně

BENEFITY:
- až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
- 2 sick days/rok
- 2 dny možnost pracovat z domova
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
- stravenky v hodnotě 60 Kč/den
- multisport karta

POŽADAVKY:
- alespoň 1 rok praxi v PA nebo interním HR
- komunikativní angličtina na úrovni C1
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice RECRUITMENT CONSULTANT | DENNÍ VYUŽITÍ AJ | 2 DNY HO
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici RECRUITMENT CONSULTANT | DENNÍ VYUŽITÍ AJ | 2 DNY HO ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce