Recepční s nástupem ihned
Brno

Do 4* hotelu přijmeme recepční! 12-ti hodinové směny - denní.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

- komunikace s hosty, poskytování informací o hotelu

- vyřizování telefonické a emailové korespondence

- tvorba rezervací, check in/ check out

- práce s platebním terminálem a hotovostí - práce s hotelovým softwarem HotelTime

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání

- aktivní znalost AJ slovem i písmem

- znalost dalšího světového jazyka výhodou

- příjemné vystupování, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a dochvilnost

Nabízíme

- množství zaměstnaneckých výhod

- jistotu dlouhodobého zaměstnání - mzdu od 120 Kč / hod a výš + nadstandardní motivace

- práce na DPP / HPP

Detaily o pracovním místě:
Firma: CZECHOTEL s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Recepční
Pracovní pozice Recepční s nástupem ihned
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 120-200 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční s nástupem ihned ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě CZECHOTEL s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Recepční
Brno - nejbližší úřady práce