Recepční na HPP - nabízíme dlouhodobou spolupráci
Mladá Boleslav

Úspěšná dlouholetá, úklidová společnost hledá do svého týmu novou tvář na pozici:

RECEPČNÍ s angličtinou.

Láká Vás práce s lidmi? Jste komunikativní a dokážete reagovat na změny?

Pokud ano, jste náš člověk!

Místo výkonu práce: závod Faurecia Plazy u Mladé Boleslavi

Co Vás čeká:

- pošta

- tvorba objednávek v interním systému

- starost o zasedací místnosti

- zajišťování občerstvení pro návštěvy

- přijímání návštěv

- starost o interní systém pro služební cesty (main point of contact v případě potřeby        pro zaměstnance)

- ad hoc úkoly ze strany plant manažera

- správa vozového parku

- objednávání taxi

Co od Vás očekáváme my:

  • vzdělání min. středoškolské s maturitou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost systémů: Excel, Word, Outlook
  • pečlivost
  • reprezentativní vystupování

Co Vám nabízíme:

  • práci na HPP
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
  • prostor k sebevzdělávání
  • firemní akce
  • Mzda: 30 tis./měs.
  • Směnnost: 8 hod./den - denní

Nástup: možný ihned

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám Váš profesní CV a my se vám do 14 dnů ozveme.

Děkujeme za Vaše reakce... :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MW-DIAS, a.s.
Okres Mladá Boleslav
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice Recepční na HPP - nabízíme dlouhodobou spolupráci
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 12. 2021
Odpovědět na inzerát    68 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční na HPP - nabízíme dlouhodobou spolupráci ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě MW-DIAS, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Mladá Boleslav - Administrativa
Mladá Boleslav - nejbližší úřady práce