RECEPČNÍ na horách v novém hotelu **** Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou

HOTEL ZELENÝ POTOK ****

Hotel Zelený Potok nabízí apartmánové ubytování se snídaní v Peci pod Sněžkou, hned u skiareálu Černá hora - Pec.

Náplň práce: koordinace hotelové recepce a komunikace s hotelovými hosty.

Požadujeme: zkušenosti v oboru, pracovitost, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce, zodpovědnost.

Nabízíme: příjemnou práci v nově zrekonstruovaném krásném hotelu 4* v centru Pece pod Sněžkou. Užij si krásnou zimu a vydělej si k tomu slušnou mzdu. Nabízíme zaměstnaneckou stravu a další zaměstnanecké výhody.

Forma spolupráce: DPP / HPP

Detaily o pracovním místě:
Firma: BALENO Gama, a.s.
Okres Pec pod Sněžkou
Odvětví práce Gastronomie,Recepční
Pracovní pozice RECEPČNÍ na horách v novém hotelu **** Pec pod Sněžkou
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 1 500-2 000 Kč/den.
Nabídka přidána: 5. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    42 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Pec pod Sněžkou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici RECEPČNÍ na horách v novém hotelu **** Pec pod Sněžkou ve městě Pec pod Sněžkou? Pošlete svůj životopis firmě BALENO Gama, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pec pod Sněžkou - Gastronomie,Recepční

Hledáte brigády v Pec pod Sněžkou? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Pec pod Sněžkou - nejbližší úřady práce