RECEPČNÍ (M/Ž) – BRIGÁDA - JE DUKOVANY
Dukovany

Hledáme usměvavou kolegyni/kolegu. Jsi komunikativní, nedělá ti problém práce s PC, chceš pracovat v pohodovém kolektivu? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit.

Náplň práce:

• Poskytování informací, komunikace s návštěvníky
• Práce s PC a další administrativní činnost
• Pochůzková činnost po objektu

Požadavky:

• Znalost práce na PC
• Příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci
• Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

• Mzdu 140 Kč/h
• Dlouhodobou brigádní spolupráci s možností přechodu na HPP
• Denní nebo noční směny pondělí – neděle 6 nebo 12 h (dle vašich možností)
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu

Zasláním osobních údajů uchazeč/ka (zájemce/kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí/m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl/a externímu náboráři Michal Štulla. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat. Osobní údaje jsou uchovány pouze po dobu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Michal Štulla
Okres Dukovany
Pracovní pozice RECEPČNÍ (M/Ž) – BRIGÁDA - JE DUKOVANY
Směnnost práce -
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 6. 2022
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Pracovně právní vztah DPP
Odpovědět na inzerát    539 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Dukovany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici RECEPČNÍ (M/Ž) – BRIGÁDA - JE DUKOVANY ve městě Dukovany? Pošlete svůj životopis firmě Michal Štulla ještě dnes.