Recepční / administrativa pro OZP

Praha

Přijmeme recepční na
zkrácený úvazek 10 hod týdně - pro osoby s ID

NÁPLŇ PRÁCE:

- zajištění chodu recepce;

- zajišťování výpisů a dokumentů, konverze dokumentů,

- zajišťování oběhu dokladů, skenování, tisk, třídění a ukládání do informačního systému,

- administrativní podpora vedení společnosti;

- příjem, třídění, předávání a odesílání poštovních zásilek;

- evidence faktur pro účetní oddělení;

- pomoc při přípravě smluvní dokumentace a evidence smluv;

- péče o návštěvy, zajištění občerstvení a jeho násl. úklidu;

- pochůzky;

OČEKÁVÁME:

- zodpovědnost;

- samostatnost;

- pečlivost;

- pozitivní a proklientský přístup;

- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office);

- předchozí praxe na obdobné pozici vítána;

NABÍZÍME:

- pracovní smlouva na HPP

- do práce Vás zasvětíme a pomůžeme Vám se zorientovat v novém prostředí;

- pohodový tým kolegů, kteří mají svou práci rádi a umí si vzájemně pomoci

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: AUTOVARS, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Recepční / administrativa pro OZP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    230 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční / administrativa pro OZP ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AUTOVARS, a.s. ještě dnes.