Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Provozní elektrikář VN
Hrádek

Místo výkonu práce: Rokycanská 204, 338 42 Hrádek
Požadujeme: Elektrotechnické vzdělání, odborná způsobilost dle Vyhl. č. 50/1978 Sb., praxe min 4 roky v oboru
Náplň práce: obsluha a údržba rozvodů a zařízení VN a VVN v areálu závodu
Nabízíme: platové ohodnocení od 23.000,- Kč/měs, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/ měsíčně, + 3 dny dovolené, další benefity pro zaměstnance po odpracovaných letech, osobní příplatek, bonusy
Kontakt osobně na pracovišti Po-St od 12.00 do 14.00 hod: p. Honzíková, tel.: 371 765 719