Projektový manažer s NJ (automatizace)
Kolín, Česko, Kolín, Česko

Náplň práce

•    operativní management projektových zakázek:
•    komunikace projektových detailů se zákazníky
•    dohled nad dodržením technických specifikací a iniciace jejich změn
•    koordinace projektů s ostatními odděleními
•    sestavení harmonogramů projektů a zajištění jejich dodržování
•    příprava a vedení přejímek se zákazníky
•    podpora obchodního týmu
•    zpracování obchodních poptávek,
•    součinnost při návrhu technického řešení
•    součinnost při projektové kalkulaci a přípravě obchodních nabídek
Váš profil
  • studium zaměření strojní, nebo elektro
  • velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem podmínkou (vedení obchodních jednání a výborná písemná komunikace), znalost AJ vítána.
  • delší praxe s německy hovořícími obchodními partnery
  • dobrá zkušenost s projektovými layouty ve 2D prostředí (dwg)
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost.
Naše nabídka
  • práce v zajímavém a perspektivním oboru automatizace včetně spolupráce na projektech s renomovanými evropskými zákazníky
  • atraktivní a Individuální motivační platové ohodnocení - 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s atraktivní produktovou nabídkou
  • služební vůz (i pro privátní využití)
  • náborový příspěvek
  • věrnostní bonus

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity